cześć Carlos,
Ponoć podzieliłeś się swoimi wnioskami i spostrzeżeniami odnośnie opóźnienia SCP na łamach innego forum.
Każdy z nas oczywiście inwestuje na podstawie własnych decyzji i osądów n/t działania firmy, niemniej Twoje zdanie (opinia) jest jednym z tych nielicznych, które tutejsi forumowicze bardzo szanują.
Czy podzieliłbyś się swoimi uwagami, proszę?
pozdrawiam,
JSz