Dla wszystkich normalnych inwestorów.Bardzo szanuję ogrom wiedzy i pracy Carlosa i choć też uważam, iż nie powinien przejmować się kilkoma trolami, to zrozumiem jeśli podtrzyma decyzję o odejściu z bankiera. Nie róbmy z tego tragedii i spotkajmy się na stockwatchu a ten śmietnik tu zostawmy i tyle. Pozdrawiam normalnych, a tobie Carlos wielkie dzięki za wspaniałą robotę:-)