Dnia 2020-12-20 o godz. 22:47 ~yodyod napisał(a):
> Trafiłeś w sedno. Nie udało im się, wykazali się ponadto dyletanctwem i zero sentymentu... Nie mam ani jednej akcji... To nie religia, to biznes... Pamiętajcie o tym... Shit happens
A no właśnie, nie udało się... jak i pewnie wiele razy się nie udało... Tym razem też pewnie się mylisz.... Jak sprzedadzą projekt to spółka da akcjonariuszom dywidendę a sama będzie wyceniana razy 4-5. I dopiero wtedy będzie jazda jak na ARW, OAT itp.