Wszystko ładnie i pięknie ale to :
,,Dlatego umówmy się tak - jeżeli ten wpis tutaj dostanie 5 łapek na minusie to juz więcej tutaj nic nie napiszę. Zapraszam mieć trolli do minusowania - macie niepowtarzalną szansę wyrzucić mnie z tego forum raz na zawsze - pięć łapek to naprawdę niedużo, a łapek w górę nie będę wliczał do całego obrazu. Do dzieła zatem trolle..."
jest zwykły FOCH !