Dnia 2020-12-15 o godz. 22:49 ~yodyod napisał(a):
> Na stockwatch znajdziesz wpis innego celebryty, ten jednak poinformował, a akcji nie miał juz od co najmniej 3 miesięcy, że stracił zaufanie do spółki
A pamiętasz jak w 2019 zachwalałeś Infoscan, że to taki nasz MIŚ, nie ważny był FDA ale inne umowy i jak to super i kolorowo i że masz 1/4 kapitału w tej uroczej spółce. Gdzie jest dziś Infoscan to odpowiedzcie sobie sami drodzy forumowicze... A temu Panu już dziękujemy!