Carlos, rozważ może coś co już wcześniej praktykowałeś czyli zamykanie wątku tylko zalogowanych.
Przecież Twoje wpisy są najbardziej wartościowe tu. Nikt normalny tego nie minusuje. Tylko jacyś zacietrzewiali zakompleksieni ludzie. To tylko anonimowe forum, gdzie wiadomo że zawsze się tacy znajdą. Nie zwracajmy uwagi na nich, tylko tak jak do tej pory skupmy się na meritum.
Ostatnio trollowania jest tu faktycznie sporo, a poziom treści spada. Ale w tym gąszczu dalej można jeszcze znaleźć coś sensownego. Jak skończy się ten okres i wrócą dobre informacje to też i trollowania i złośliwości będzie mniej. Ja nie mam wątpliwości, że to co się teraz dzieje z kursem to tylko odprysk słabszej komunikacji i opóźnienia. Kurs wróci na właściwe tory i sentyment się poprawi. Przecież jak skomercjalizują PCR ONE to lament się skończy i wszyscy zapomnimy słabsze momenty.