Carlos, przecież jesteś zbyt poważnym człowiekiem żeby się przejmować jakimiś głupimi ocenami na forum... Fakt że poziom bankiera pozostawia dużo do życzenia, ale akurat Ty jesteś jednym z nielicznych którzy umieszczają tu bardzo merytoryczne posty. Mam nadzieję że jeszcze się tu pokażesz... Pozdrawiam.