z jednej strony mamy zakup s4e spółki która generuje ładne zyski i jest znana na rynku, nie sprzedają pudełek na marży 3-4% tylko większe rozwiązania oraz potężną wiedzę gdzie marża jest często 10-100x większa niż na pudełkach. Z drugiej strony słabe dane mogą być za IIQ oraz półroczne, nie zakończone 2-3 audyty skarbowe też straszą... cena 2,30 zł jest dziwnie niska a podaż nie ustępuje. Brak też chętnych na zakup w obliczu tego co się podziało z actionem i tego co może się podziać na dacie...