sypacz jest gruby i wali bo wie ze jak sie ciency wylamia to pare razy zarobi czym nizej zwali tym wiecej kupi
sprawa powinna trafic do knf za celowe zanizanie kursu na skode spolki i akcjonariuszy.
zadna spolka placace 0.40 groni dyw nie lezy tak na plecach to ewenement na skale swiatowa
bankruty wyzej podbijaja.