wprawdzie mi się nie chce bo niczemu to nie służy ale śmieszą mnie co niektóre wpisy wasze.
- w kwestii gry giełdowej na b.wielu spółkach po lewej jest mało i gdyby ktoś puścić pkc to by doprowadził do widełek szykciutko
- cena daty poniżej 2 zł jest oczywiście możliwa, nie twierdzę że nie ale pisanie o groszówkach itp to już bzdety chorego umysłu...