Dnia 2016-08-23 o godz. 12:33 ~ja napisał(a):
> sypacz jest gruby i wali bo wie ze jak sie ciency wylamia to pare razy zarobi czym nizej zwali tym wiecej kupi
> sprawa powinna trafic do knf za celowe zanizanie kursu na skode spolki i akcjonariuszy.
> zadna spolka placace 0.40 groni dyw nie lezy tak na plecach to ewenement na skale swiatowa
> bankruty wyzej podbijaja.
właściwie to nawet chciałbym, byś miał rację, ale ja nie widzę wciąż przesłąnek do przypuszczeń, ze sypacz sypie by zwalić i potem kupić...
mógł to juz dawno i przy lepszej płynności zrobić, a potem zarabiać...