wykres ja się z twoim poglądem na datę zgadzam w części o której już pewnie wiesz bo pisaliśmy kilka razy, jak też pisałem kurs jaki jest każdy widzi, sypacz ma sporo do wywalenia lub nie tego nie wiemy. Problemy nie zniknęły ale ja w dalszym ciągu uważam że warto w spółkę inwestować, nie spekulować tylko inwestować na kilka lat. Fundamentalnie abc idzie do przodu, a to że są pewne zagrożenia to zupełnie normalne bo nie znam inwestycji jej pozbawionej. Nawet w banku można stracić trzymając kasę.
Ja na razie czekam z kolejnymi zakupami aż się sypacz nie wysypie do końca a to będzie widać bardzo mocno.