devil - rynek nie podziela twego zdania, ze to dobry ruch
podaż dalej napiera, wolumen zerowy,
brak jakiejkolwiek reakcji rynku na to info
gdyby miało być ok, to juz wcześniej insiderzy kupowaliby...
a na razie sypacz nie zaprzestał działać i wciąż czeka na chetnych do nakarmienia