Pozdrawiam was ciepło. Niezle nas dołują, ale chciałabym wlać trochę otuchy w wasze serca. Wydaje mi się, że toczy się gra o ustalenie ceny akcji do skupu. Prawdopodobnie specjalnie trzymają cenę nisko, aby uśredniona cena np. za 6 miesięcy była niższa od księgowej ceny czyli 4,5 zł na akcję, dlatego trzeba trochę wytrzymać i w miarę możliwości dokupić akcji gdyz oni tez nie moga wiecznie sypac bo zmniejszają w ten sposób ich udzial w przejmowaniu gotówki Cognora ... Ciekawe czy i ile zaproponują ...