Do tego nikomu nie chce sie poszukać w necie informacji na temat kupowanych hut.
Do tego wypisujecie farmazony o zdewelowanych starych hutach. Ich wartości na poziomie 196 mln zł.
W ich modernizacje w ostatnich latach zostało wsadzone ponad 100 baniek wiec o jakich kwotach ja tu czytam??
A są to jedne z najnowocześniejszych zakladów w Europie.
Do tego huta produkująca najnowocześniejsze na świecie w nowej technologi blachy pancerne (kontrakt na rosomaki) do tego o 30% tańsze od najtańszych na świecie.
Panowie !!!!