Hej kwa! Mógłbyś napisać coś więcej o tych hutach. To co się o nich pisze na forum to w większości stwierdzenia, że kiedyś przynosiły 100 mln zysków a teraz 10 mln. Jeżeli chodzi o ich wartość, to też trudno uwierzyć, że są warte 500 mln, pamiętając ile "warte" były spółki dystrybucyjne Cognora a za ile je sprzedano.