Zskarzyc to sobie można wszystko tylko ze nie wiem jakich argumentów można użyć w zaskarzeniu ewentualnego wezwania ? Ze cena za niska :) zawsze będzie dla kogoś za niska dla tych co kupowali po 10 zł pewnie cena 4 będzie za niska dla niektórych będzie atrakcyjna narazie to spekulacje ale moim zdaniem wezwanie to najprostszy i najskuteczniejszy sposób dla Zlomrexu by zdobyć 300 baniek Congora tylko ze narazie to musi dojść do finalizacji sprzedaży aktywów Congora abyśmy mogli myśleć co dalej