Dajcie sobie z tym wezwaniem.
Zaskarżać uchwały skutecznie potraficie sądzić się o zakup hut, a jakiegoś śmiesznego wezwania nie damy rady zaskarżyć.?? Tym bardziej jak spółka bedzie miała żywej gotówki ok 4,5 na akcje to wezwanie chcecie po niższej cenie?
To się wzywajcie, wyzywajcie róbcie co chcecie. Będą tacy co skutecznie takie wezwanie zablokują.
Kto miał oddać oddał, pozostali starzy trzymacze którym wisi czy jest 2,4 czy 1,0
Nawet batony straszące na S nie robią już wiekszego wrażenia. Gdzie te 20 K na 2,40?