A ja myśle że nic się nie zmieni , Sztuka uważa i tak że sprzedaje swoje aktywa za pół darmo i nie upuści ani grosza,, Jeśli na walnym przegłosują zakup aktywów to rynek powinien zareagować wzrostami , , tylko do jakich poziomów.. Większych sypaczy już raczej nie ma.