najprostrzym sposobem na wezwanie ktorego nie mozna w zaden sposob zaskarzyc jest wezwanie np. przez mechela (to ten co kupil zagraniczna czesc) po cenie ksiegowej, czyli wiekszej niz 4.5, cognor ma jescze najatek w polsce ktorego nie sprzedal mittaowi, (im sprzedal tylko 11 oddzialow w polsce), odpowiada na nie napewno zlomrex, a inni jak chca, wezwanie przez zlomrex po cenie nizszej niz war. ksieg. czyli kasa w kasie jest zaskarzalana, niezaleznie od wyniku zlomrex nie ma czasu na sadzenie sie, kasa panie i panowie kasa, jest mu potrzebna i to bardzo szybko, zle zarzadzanie doprowadzilo zlomrex na skraj ...., niestety