Nisko się kłaniam i gratuluję intuicji Admirale.
Nie jestem prawnikiem, ale myślałam, że nie ma żadnej podstawy prawnej by głosować jeszcze raz to samo. Czy tego nie można zaskarżyć? W sumie to nie wiem co jest dla nas, małych akcjonariuszy, lepsze: kupno aktywów Złomrexu czy wydostanie kasy z Cognora?
Mam tylko nadzieję, że Złomrex poprawi warunki i zostawi trochę więcej gotówki w Cognorze.