Forum Forex +Dodaj wątek

EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
Jak tam ludzie obstawiacie dzis edka ? najlogiczniej to dane powinny wybic dolca, w koncu po cos zrobili taki spadek.