Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
zloty za mocno trzymja i tyle a powodow by spadal brak poki usa rosnie lub udaje ze wzrasta
widocznie za malo spadli