Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
Obyś miał racje z tym wybiciem ale wszyscy trąbią o wybiciu wiec moze być odwrotnie ale jak juz to mysle ze maksymalnie do 3.80