Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
W takim wypadku dolar musialby leciec nizej 3,84. Troche malo byloby to logiczne chyba w tym ukladzie sił. Na ta chwile powrot do konsoli i tak juz chyba do konca sesji. W poniedzialek pokażą czego chcą... Zamknełem wlasnie malutka Lke na edku i dzis wystarczy wrażeń... BP