Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
Bax możesz wrzucić jakieś kreski dokąd ten edek zmierza? coś słabe te spadki jak na takie dane a i pod co wcześniej to urosło???