Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
w zasadzie mi lotto jestem pol na pol na dolarach 
spadnie to dokupie urosnie to mam co sprzedac
a eur/dol---- bp --- choc -zakladam raczej w dol