Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
Zaiste dziwy, dane były przeciez wysmienite, normalnie powinni sufit rozwalić... mysle dzis beda trawic a jutro edek poleci w kierunku wlasciwego celu... czyżby lawinowy spadek zaufania fo fedu albo co innego sie szykuje... ogolnie wyglada to bardzo nieciekawie, takie wyczekiwanie przed czyms na prawde DUŻYM...