Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EDEK dziś po payrollsach

Zgłoś do moderatora
nie no masz racje bax, tak sobie chlapnelem zyczeniowo. mysle, ze wyniki beda bliskie konsensusu a dolar lekko w gore. postawilem malutka ske na edku, najwyzej...