Minęło dość sporo czasu od konferencji z 4 grudnia gdzie zostały zaprezentowane ostatnie wyniki na panel MRSA i Covid. Macie jakieś przypuszczenia kiedy panele mogłyby zostać zacertyfikowane? Podejrzewam że MRSA jest praktycznie zrobione, a ewentualnie poprawiany jest Covid. Liczę że w lutym pojawią się jakieś informacje. Jakie macie zdanie na ten temat?