Ją się z Tobą Mike zgadzam, że są podstawy, by wierzyć w sukces. Ale nie można udawać, że ryzyka nie ma. Nie mamy gwarancji, że w marcu nie po wiedzą nam, że wszystko przesuwają na II kwartał. To trzeba brać pod uwagę, jest wiele zmiennych. Dobrze, że są głosy sceptyczne, bo chodzi o to, by nie stracić czujności.