W przypadku komercjalizacji PCRa za 100 mln $(co zakładam jako zły scenariusz, jeśli już do niej dojdzie), ciężko mi sobie wyobrazić akcje poniżej 500zł, szczególnie że mamy za rogiem jeszcze bacteromica. Obstawiam wyższą cenę, natomiast są to moje luźne przemyślenia.