@mike
Nie, nie jestem yodyod. Natomiast całą resztę wpisu potwierdzam. Rozgryzłeś mnie :D
A tak na serio to mam mikroskopijny pakiet akcji i faktycznie dręczą mnie niepewności które przedstawiłeś.
PS. Tak jak reszta społeczności cenię wpisy Twoje i Carlosa (którego tu mocno brakuje). Liczę, że faktycznie pojawi się niebawem jakieś info i będzie pole do merytorycznej dyskusji, bo na razie to tylko nuda i snucie optymistycznych wariantów.
PS2. Zastanawiam się jeszcze jakie wydarzenie spowodowałoby utratę twojego zaufania do spółki, ale nic nie przychodzi mi do głowy.