Mnie tez nic nie zdziwi tutaj. Prawda jest taka ze nikt z tu obecnych nie ma żadnej aktualnej wiedzy i możemy sobie jedynie dywagować. A co do porównania z OAT to:
1. Firmy wielokrotnie pokazywały ze maja całkowicie odmienne standardy komunikacji z inwestorami (różnice zdecydowanie na niekorzyść scpfl),
2. Warto zauważyć ze na oat, (mimo tego co napisałem w p 1), tuz przed wystrzałem wcale tak zupełnie spokojnie nie było.
Mnie osobiście niepokoi brak informacji ze spółki oraz to ze zarząd w grudniu poinformował ze nie zamierza się co miesiąc tłumaczyć.