• Ulala Autor: ~Pietia [188.146.157.*]
    To by było na tyle, lecimy na 3 zł
  • Re: Ulala Autor: ~JaBolek [156.67.125.*]
    Bo ?
  • Re: Ulala Autor: ~Expert [149.154.214.*]
    Bo tak....
  • Re: Ulala Autor: ~JaBolek [156.67.125.*]
    Tak właśnie myślałem. Merytoryka w każdym calu.
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [85.52.202.*]
    Merytoryka,a czym to się je?
    Czy to w ogóle polski wyraz?
    Więc nie!
    Merytorykę masz w każdym poście,zwłaszcza na wątku Groca)))))
    A teraz,w nawiązaniu do naszego wieszcza z forum groca,holusa )))))
    Odpowiadam cytując klasyka:"Głoduję.Od trzech dni nie miałem nic w ustach(prócz robaczywego chleba"...
    .....…
    LOOKS LIKE MEAT 's BACK ON THE MENU,BOYS!(Mięso wraca do jadłospisu!)
    ))))))))))))))))
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [84.78.250.*]
    https://www.youtube.com/watch?v=ufFOghMt1yI
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    mówiłem brac JSW - papier mocny płynny w dobrym wig-20 będzie dalej rósł, open wróci pewnie kiedyś do łask ale gdy kurs zaliczy 40 gr będzie można na nim zarobić, Ty ghostunio zarabiasz na grocu i rafako a ja na jsw . Groc jednak jak kiedyś pisałem to karta bita, podbili go i już spada - po prostu wywalają śmiecia..???
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [85.52.202.*]
    Jak dobrze,że holuś dzisiaj zarabia na jsw,))))))
    Lepsze to niż nieustające hejtowanie na szwaba i jego pożałowania godną wydmuszkę.
    Ludzie,ratujcie kapitał!Bo niczego już nie będzie.....nawet "zrostów"
    Hihihihi
  • Re: Ulala Autor: ~normalny [5.173.56.*]
    świnto prowda - powiedziałby KWICOŁ :) AMEN
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [85.52.202.*]
    No ale amen jest na końcu a do końca to tu jeszcze daleko....)))))
    Żmije zaczynają syczeć.
    Będzie walka.
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [84.78.250.*]
    https://www.youtube.com/watch?v=L59_wlUk2ao
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    na naszym grocu będzie walka ? ghostunio
    , tylko o co ? chyba nie myślisz o akcjach bo majątek spółka utraciła,, podbili kurs i mogą go jeszcze trochę podbic a później spuścić padlinę - tylko kto to teraz kupi drożej jak po 1,8 niewielu brało.

  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [85.52.231.*]
    Holus zamiast zgadywać gdzie będzie kurs tego i owego(,odczyty z fusów,wróżenie ze szklanej kuli),proponuję ciekawy temat,ale trzeba użyć mózgu))))
    O agendzie 2030 słyszałeś?
    Ekologia,nowa mantra.JSW jest skazane na powolną wegetację.
    No i te hasające Goldmany,które zarabiają na wzrostach i spadkach na bananie,zwłaszcza wig20.
    Czy 9 zł jest możliwe? Tak,ale jak JSW do tego dojdzie, nie polecam zakupu,drugiego cudu nie będzie.
  • Re: Ulala Autor: ~antek [46.77.240.*]
    groclin kiedyś to była spólka ale kto wie może nadochidz czas po wielu latach posuchy
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [85.52.231.*]
    Antek stare lata nie wrócą.Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki.
    Ale można liczyć na odbicia,wynikające z kresek.
    Giełda to obecnie tylko odbicia i w większości równia pochyła(trend spadkowy)bo tu zamiast dodruku pieniądza,szuka się metod jak zassać pieniądz z giełdy(patrz OFE)słabo to wygląda.....Brak prawdziwego gospodarza rynku kapitałowego,co nowy to inny ma pogląd na rozwój,każdy sobie....
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.211.*]
    Za drzymów groclin był uwielbiany ten niemiec kiedys pisal o 10 euro za akcje heee a co zrobił
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    ghostunio o agendzie 2030 nie słyszałem, jeśli nie jsw to powiedz co - tu przynajmniej obroty są, kase chyba mają bo zamierzają zainwestować 3 mld zł w nową kopalnie w Jastrzebiu Zdr. to co kupic braster czy rafako które zapewnią stabilność finansową itp. no Niemcowi nie wierze i groca nie dokupię na pewno !!


  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.208.*]
    Jsw pognije kazdy polak ma dosc smrodu a nowoczesne huty jadą na gazie nie na koksie i w tym koerunku idzie swiat co do nowej kopalni to droga daleka kopalnia jest gleboka a co pokazywali na tv to bylo 100 m od szybu kiedy zacznie sie wydobycie to trzeba 4 lata a za 4 lata bedą nowe huty na gaz polska musi zmienic koerunek nie ma wyjscia. PIS dobrze o tym wie ze na prl owskim mysleniu daleko nie zajdą
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.208.*]
    Grok zawsze byl blisko ekoexport szkoda ze wtedy go nie bralem po 2 zl ale grok moze go dogonic jesr potencjal a na wszawe czasy inwestorzy lubią takie spolki jak grok
  • Re: Ulala Autor: ~Holus [89.229.210.*]
    Daro Gcn ma oczywiście zalety, nie musi ponosić kosztów ciągłych podwyżek w RP bo działa na Ukrainie no i jest względnie oddłużony co nie znaczy że obecny prezes znowu go mocno zadłuży - ja mu osobiście nie ufam, bo nigdy nie dotrzymuje słowa a co do JSW masz dużo racji wydobycie węgla jest drogie i w dodatku trzeba utrzymywać nierobów z nadzoru sznur kierownictwa i zarządów poszczególnych spółek. Gaz to przyszłość ale skoro rząd PIS promuje węgiel ?..
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.211.*]
    Pis i tak wiecej importuje wegla z rosji niz kypuje sie w kraju polowe tanszy a co grok to widze spory zysk i ocena AA kiedys tez tu bylem pamiętam tego as naganiacza i wielu innych tu bylo warto posiedziec kilka kwartalow zobaczymy
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    okey Daro zwróć uwagę że kurs gcn już urósł z 1,7 na 2,15 zł i może być korekta a na wzrosty większe nie ma co liczyc bez dobrego infa, co sądzisz o 01c, maklerzy w BM mi to polecali i mówili że urośnie na min,7 zł
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.76.*]
    Niedawno tam bylem za 3.6 zl sprzedalem do raportu nic tam nie bedzie 7 zl to kiedys tam bylo ale akcji bylo malo
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.76.*]
    Moze lepszy columbus jak spadnie mnie sie nie spieszy posiedze na gcn i mam onico na ktore bardzo licze mimo iz notowania raz w tygodniu ale tam sie juz uklada powoli
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    Daro a nie lepsza Elbudowa od ONICO to bankrut i to bankrut ale elba wyjdzie z problemu a onico raczej upadnie
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.96.*]
    Onico czlowieku nie patrz na forum jest zgoda uokk na przejecie przez eneris trzeba czekac do wza jak nastepna sesja bedzie po 5 zl biore 2 k w ciemno juz mam 2 k ale dobiore wiosna bedzie na bogato elbudowa popatrze kapne bo nie znam
  • Re: Ulala Autor: ~doDaro [89.229.210.*]
    strach w to onico cokolwiek inwestować bo wszędzie mówią i piszą że będzie koniec tej spółki, z 01c miałeś nosa i uciekłeś w samą porę ale na gcn nie spodziewał bym się wzrostów bo to spółka jakby uśpiona nie podpisuje żadnych kontraktów, niby ogranicza te mało rentowne ale już z 1,5 roku nie słyszałem by podpisali jakieś umowy, no i mieli coś na Bałkanach przejąć i nic !!!!
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.207.*]
    Na zle czasy gcn dobry
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.199.*]
    Od razu tu nie weszlem na calosc mam nadzieje ze troche spadnie a cosądzisz o mercator
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.199.*]
    Jest info na onico bedzie dobrze nawet bardzo dobrze
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    tez go obserwuje, urósł trochę chyba za bardzo jutro może popusci powietrza, wydaje mi się ze to dobra spółka jak mdg
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.76.*]
    Gcn nawet jak pokisi to po nowym roku niezle odpali on juz za dlugo siedzi na dnie
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    Daro a co sądzisz o getinach, miałem sporo open finance ale mocno zredukowałem na podbitkach ale to może być ciekawa propozycja taki gnb
  • Re: Ulala Autor: ~Abc [5.184.217.*]
    Getiny nigdy
  • Re: Ulala Autor: ~ghostunio [84.78.251.*]
    https://www.youtube.com/watch?v=1fSuNYCeO8I/
    4:27
  • Re: Ulala Autor: ~holus [89.229.210.*]
    ewidentnie kurs jest podbijany przez mafiozów którzy sterują nim od kilku miesięcy, nadal trwa ubieranie leszcza w padlinę z której nigdy już nie wyjdzie za godziwe pieniądze, tu niebawem kierunek 1,15 pln i dalsza zabawa z leszczem.. ale naiwnych maja jak na lekarstwo, no i chyba dobrze że inwestorzy nie dają się oszukiwać tym cwaniakom,
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.95.*]
    Kupilem kilo elbudowy.dobry pomysl raczej na dluzszy czas
  • Re: Ulala Autor: ~jw [89.229.210.*]
    z elbą to chyba dobra decyzja jest naprawdę tania, groc znowu się cofa ale rosnie 01c i tu będzie według mnie bardzo grubo, nawet 7-8 zł jest według mnie możliwe.
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.244.*]
    Powiem ci 01 ma zawsze wzrosty w poniedzialek patrz ze tam idzie tremd spadkowy mozliwe ze to przeczeka na tym poziomie do raportu elb da kiedys duzo zarobic dzięki na info euco by byl dobry ale te obligacje 50 mln hm cięzki temat
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.244.*]
    Braster moze za 60 gr bo raczej tam dojdzie
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [5.184.244.*]
    Ale na elba mam.chrape raczej dokupie z 1 k jeszxze i zakopie na 2 lata
  • Re: Ulala Autor: ~jw [89.229.210.*]
    elba znacznie lepsza niż marnowanie kasy na grocu, jutro 01c będzie notowany powyżej 3 zł
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.125.*]
    Ja dokupilem elbe
  • Re: Ulala Autor: ~jw [89.229.210.*]
    ja żałuje że nie pozbyłem się wcześniej złodziejskiego gcn a co do elby to uważam że tam też jest wiele niejasności i komuś zależało aby ją mocno uwalić na łopatki ale wierze że ona stanie na nogi.. bo jest potrzebna na rynku
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.78.*]
    Zgadza sie
  • Re: Ulala Autor: ~Daro [46.134.78.*]
    Jest juz sygnal kupna za jakis czas bedzie wysoko
[x]
LESS -0,84% 0,24 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.