ewidentnie kurs jest podbijany przez mafiozów którzy sterują nim od kilku miesięcy, nadal trwa ubieranie leszcza w padlinę z której nigdy już nie wyjdzie za godziwe pieniądze, tu niebawem kierunek 1,15 pln i dalsza zabawa z leszczem.. ale naiwnych maja jak na lekarstwo, no i chyba dobrze że inwestorzy nie dają się oszukiwać tym cwaniakom,