Jsw pognije kazdy polak ma dosc smrodu a nowoczesne huty jadą na gazie nie na koksie i w tym koerunku idzie swiat co do nowej kopalni to droga daleka kopalnia jest gleboka a co pokazywali na tv to bylo 100 m od szybu kiedy zacznie sie wydobycie to trzeba 4 lata a za 4 lata bedą nowe huty na gaz polska musi zmienic koerunek nie ma wyjscia. PIS dobrze o tym wie ze na prl owskim mysleniu daleko nie zajdą