Merytoryka,a czym to się je?
Czy to w ogóle polski wyraz?
Więc nie!
Merytorykę masz w każdym poście,zwłaszcza na wątku Groca)))))
A teraz,w nawiązaniu do naszego wieszcza z forum groca,holusa )))))
Odpowiadam cytując klasyka:"Głoduję.Od trzech dni nie miałem nic w ustach(prócz robaczywego chleba"...
.....…
LOOKS LIKE MEAT 's BACK ON THE MENU,BOYS!(Mięso wraca do jadłospisu!)
))))))))))))))))