ghostunio o agendzie 2030 nie słyszałem, jeśli nie jsw to powiedz co - tu przynajmniej obroty są, kase chyba mają bo zamierzają zainwestować 3 mld zł w nową kopalnie w Jastrzebiu Zdr. to co kupic braster czy rafako które zapewnią stabilność finansową itp. no Niemcowi nie wierze i groca nie dokupię na pewno !!