mówiłem brac JSW - papier mocny płynny w dobrym wig-20 będzie dalej rósł, open wróci pewnie kiedyś do łask ale gdy kurs zaliczy 40 gr będzie można na nim zarobić, Ty ghostunio zarabiasz na grocu i rafako a ja na jsw . Groc jednak jak kiedyś pisałem to karta bita, podbili go i już spada - po prostu wywalają śmiecia..???