Daro Gcn ma oczywiście zalety, nie musi ponosić kosztów ciągłych podwyżek w RP bo działa na Ukrainie no i jest względnie oddłużony co nie znaczy że obecny prezes znowu go mocno zadłuży - ja mu osobiście nie ufam, bo nigdy nie dotrzymuje słowa a co do JSW masz dużo racji wydobycie węgla jest drogie i w dodatku trzeba utrzymywać nierobów z nadzoru sznur kierownictwa i zarządów poszczególnych spółek. Gaz to przyszłość ale skoro rząd PIS promuje węgiel ?..