Antek stare lata nie wrócą.Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki.
Ale można liczyć na odbicia,wynikające z kresek.
Giełda to obecnie tylko odbicia i w większości równia pochyła(trend spadkowy)bo tu zamiast dodruku pieniądza,szuka się metod jak zassać pieniądz z giełdy(patrz OFE)słabo to wygląda.....Brak prawdziwego gospodarza rynku kapitałowego,co nowy to inny ma pogląd na rozwój,każdy sobie....