strach w to onico cokolwiek inwestować bo wszędzie mówią i piszą że będzie koniec tej spółki, z 01c miałeś nosa i uciekłeś w samą porę ale na gcn nie spodziewał bym się wzrostów bo to spółka jakby uśpiona nie podpisuje żadnych kontraktów, niby ogranicza te mało rentowne ale już z 1,5 roku nie słyszałem by podpisali jakieś umowy, no i mieli coś na Bałkanach przejąć i nic !!!!