|
odkup akcji własnych a wezwanie
|
~grx
|
7
|
2023-03-09 13:49
|
|
WKRÓTCE SZPICA>>>>>>>
|
~GenerałXTB
|
2
|
2023-03-09 13:22
|
|
Jeszcze dzisiaj będzie minus :)
|
~szeryf
|
7
|
2023-03-09 12:54
|
|
standard, jak duzo kasy do podzialu zaraz zaczyna sie kombinacja
|
~autor
|
12
|
2023-03-09 12:50
|
|
trolle !! niższa dywidenda oznacza że mniej odetną o kursu
|
~makler
|
2
|
2023-03-09 12:40
|
|
1,15% utraty kapitału miesięcznie przez inflację
|
~KLUB200
|
253
|
2023-03-09 11:52
|
|
TIPS dnia: Ręce pod siedzienie
|
marina_ok
|
5
|
2023-03-09 11:26
|
|
Skup to zaniżanie kursu
|
~wrwr
|
4
|
2023-03-09 11:16
|
|
Oby ten skup był z rynku podczas sesji jak na Action bo tam kurs urósł
|
~Ali
|
3
|
2023-03-09 11:05
|
|
Rynek natychmiast weryfikuje naganiaczy
|
~Bankster
|
1
|
2023-03-09 11:04
|
|
XTB +16% w tym roku, +128% za 12 m-cy - Mocne kupuj
|
~oko_proroka
|
1
|
2023-03-09 10:57
|
|
Pluszowe misie już Wam piszę co będzie-traficie w dobre ręce-do Byczego?
|
~Domino
|
1
|
2023-03-09 10:51
|
|
Uciekać z akcji dywidenda marna
|
~Bond
|
1
|
2023-03-09 10:50
|
|
Ojciec brać czy prać...brać i prać pluszowe misie...w automacie...?
|
~Domino
|
2
|
2023-03-09 10:34
|
|
Widoki XTB
|
marina_ok
|
8
|
2023-03-09 10:25
|
|
34 788 308
|
~Mały_akcjonariusz
|
13
|
2023-03-09 10:25
|
|
XTB Hot
|
marina_ok
|
7
|
2023-03-09 10:07
|
|
Lecimy na 33
|
~Rs
|
7
|
2023-03-09 09:55
|
|
Witam
|
~Zdzisław
|
25
|
2023-03-09 09:54
|
|
Już nurkujemy
|
~Hue
|
2
|
2023-03-09 09:53
|
|
..OLYMP......można zarobić 40 % na już , poczytajcie
|
~o7jkr
|
2
|
2023-03-09 08:44
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2023-03-09 08:42
|
|
XTB- za rok info....XTB zastapi KGHM w wig 20
|
~aa
|
14
|
2023-03-09 08:40
|
|
Ja nie wiesze ZE TU JEST PIRAMIDA daja darmowe akcje przeciesz BIESZCZIE
|
~Hania
|
6
|
2023-03-09 08:38
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2023-03-09 08:34
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
16
|
2023-03-09 08:25
|
|
Skup akcji - wycena
|
~XTB
|
13
|
2023-03-09 08:12
|
|
cori, adolf, bb, bond itd ty żałosna miernoto :)
|
~CORItyprzegrywie
|
3
|
2023-03-09 07:58
|
|
zaczyna się straszenie Mercatorem
|
~makler
|
1
|
2023-03-09 07:26
|
|
Wysyp trolli wzrostowych
|
~Gandalf
|
1
|
2023-03-09 07:19
|