Po wczorajszym mega infie dziś widzę uspokojenie na kursie, tak potrzebne dalszym zdrowym wzrostom, choć może to być pozorne, bo chwilowe korekty służące uspokojeniu kursy na tej spółce to już stały element.
Wskaźniki, oscylatory na rozpiętości interwałów, nadal: MOCNE KUPUJ i nic nie wskazuje moim zdaniem, aby od strony AT cokolwiek miało się zmienić na obecną chwilę.
AT jest tutaj poparte silnymi, wszystkim znanymi fundamentami. ;)