Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Codziennieeeeee nowe ATH ~Gibonlak 1 2023-03-09 06:58
Spadzie postarajcie się bo chce dobrać! ~LoL 1 2023-03-09 06:47
Jak dojdzie do waszych głów dzisiejsze info to ~Wiemocogram 6 2023-03-09 01:41
Artykuł na temat skupu! Wszystko wyjaśnione ~Mega 8 2023-03-08 23:37
Przy tym kursie, skup akcji, czemu , komu ma to służyć ??? ~x-man 5 2023-03-08 23:24
Jest dobra dywidenda, ale spodziewana konrad_ksiazak_gpwnotowania 4 2023-03-08 22:49
Dryniol ~Spring 4 2023-03-08 22:32
Do wszystkich którzy mają problem ze skupem! ~ocb 8 2023-03-08 22:07
Skup = kombinacje alpejskie !!! ~Bankster 7 2023-03-08 20:55
Nowy projekt ~makler 2 2023-03-08 20:28
Do kiedy maksymalnie będą czekać na pozwolenie skupu przez KNF? ~GreenPower 5 2023-03-08 19:23
Wybicie marina_ok 13 2023-03-08 19:18
Spieszy im się ~makler 5 2023-03-08 18:12
Wytlumaczy ktoś? ~Dziekuje 11 2023-03-08 17:47
8 MARCA marina_ok 3 2023-03-08 17:08
Pytanie jak długo KNF to będzie rozpatrywał ~makler 2 2023-03-08 17:05
No to będzie zbijanie do skupu!!! ~Marcin 2 2023-03-08 16:58
Mysle ze KNF im nieda zgody ~Lol 6 2023-03-08 16:52
Mylne założenia ~makler 14 2023-03-08 16:43
Akcjonariusze czuja się wprowadzeni w błąd ~Bolo 5 2023-03-08 16:29
Akcjonariusze XTB piją szampana! a ulica została na ulicy ~oko_proroka 7 2023-03-08 16:06
Aktualne ATH ~Gibonlak 30 2023-03-08 15:58
Berkshire Hathaway ~Polution 3 2023-03-08 15:58
3.25 dywidendy, 187 mln skup akcji. ~Bebzon_Higgsa 3 2023-03-08 15:56
Dywidenda 75% lub 50%+ skup ~Mega 2 2023-03-08 15:51
TO TERAZ BĘDZIE UWALANIE KURSU ŻEBY SKUPIĆ JAK NAJTANIEJ?? ~hmmm 8 2023-03-08 15:29
BION = 2,54 , czyli jest możliwe 100 % dyw. ! Nowy rok +10% :) ~jasne 23 2023-03-08 15:27
SKUP AKCJI WŁASNYCH! devil_ 15 2023-03-08 15:25
Komentarz wideo 08.03 15:30 - LINK ~Obserwator 1 2023-03-08 15:23
nie ma widełek cenowych skupu ~ss 7 2023-03-08 15:10
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.