|
Czyż to nie piękne patrzeć jak farma pracuej powyżej 100zł?
|
~Hans
|
1
|
2026-04-10 22:04
|
|
Kolejny krok - assets management
|
~grx
|
6
|
2026-04-10 20:55
|
|
Boisz sie pit? to juz nie zejdzie nizej 100
|
~Dexter
|
3
|
2026-04-10 16:23
|
|
Wyniki za q1 28 po sesji
|
~Gorn133
|
1
|
2026-04-10 14:22
|
|
XTB moze wejsc do MSCI Poland juz 12 Maja. Wiec na tym cena 20 pct up.
|
~Gordon
|
8
|
2026-04-10 14:06
|
|
Najmocniejsza spółka obecnie na GPW
|
~Arek
|
3
|
2026-04-10 13:57
|
|
Przestańcie sie mazać rozpoczynamy wieksza korektę
|
~Arek
|
4
|
2026-04-10 13:55
|
|
XTB z licencją kategorii 1oraz 2 w ZEA
|
~puma
|
7
|
2026-04-10 13:27
|
|
perła pokazuje rogi? Któż by się spodziewał
|
~superfan_xtb
|
2
|
2026-04-10 11:32
|
|
Tyson Fury
|
~MacMaster
|
1
|
2026-04-10 11:31
|
|
Piekny rozwój. Link! XTB mocno wierzy w Bliski Wschód.
|
~mocarz
|
2
|
2026-04-10 11:22
|
|
Czy rajd na XTB jest uzasadniony? Pomyślcie 2 razy
|
~Pit
|
16
|
2026-04-10 11:11
|
|
Śmiali się kiedy pisaliśmy o XTB po 100 zł
|
~Inwestor
|
5
|
2026-04-10 11:03
|
|
Pyt, przejdziemy te 22,70 czy jednak to już za dużo?
|
~poliniak
|
6
|
2026-04-10 11:02
|
|
Serio?
|
~Kufi
|
1
|
2026-04-10 10:51
|
|
zakład z pitą vol 2.
|
~parówytrollują2
|
3
|
2026-04-10 10:41
|
|
Superfan jeszcze większy desperat od pity
|
~Xtb
|
1
|
2026-04-10 10:27
|
|
Serio podszywacie się podemnie na forum Modivo
|
~Pit
|
1
|
2026-04-10 10:08
|
|
Alior padaka
|
~Dynik
|
1
|
2026-04-10 10:03
|
|
Przesiadka na Modivo?
|
~Jaro
|
1
|
2026-04-10 09:52
|
|
Ten cały Pit, to jakiś prymityw bez wykształcenia
|
~Arti
|
1
|
2026-04-10 09:49
|
|
Pita skąd u ciebie ta gorycz?
|
~Xtb
|
17
|
2026-04-10 09:36
|
|
Nakarmili leszcza po 104zl
|
~tazzz
|
6
|
2026-04-10 09:23
|
|
Kolejna świecą z górnym knotem - kto dal się nabrać?
|
~Pit
|
16
|
2026-04-10 08:44
|
|
Cena maksymalna skupu to 140 - więc biorą pod uwagę ryzyko
|
~BekaZeSpadzi
|
5
|
2026-04-10 08:09
|
|
Nowe ATH Vee. Brilliance od Vee w całej sieci Miracell
|
~Baal
|
1
|
2026-04-10 08:08
|
|
To jest chore. Pod co rośnie?
|
~Zrealizowany
|
20
|
2026-04-09 21:59
|
|
taki np PIT zarobil 5 zet na akcji i teraz wyje na peronie
|
~Dexter
|
2
|
2026-04-09 18:24
|
|
Wskaźniki przegrzane - na każdym interwale.
|
~Pit
|
12
|
2026-04-09 18:09
|
|
50k nowych rachunków za miesiąc
|
~Dexter
|
13
|
2026-04-09 17:40
|