Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czyż to nie piękne patrzeć jak farma pracuej powyżej 100zł? ~Hans 1 2026-04-10 22:04
Kolejny krok - assets management ~grx 6 2026-04-10 20:55
Boisz sie pit? to juz nie zejdzie nizej 100 ~Dexter 3 2026-04-10 16:23
Wyniki za q1 28 po sesji ~Gorn133 1 2026-04-10 14:22
XTB moze wejsc do MSCI Poland juz 12 Maja. Wiec na tym cena 20 pct up. ~Gordon 8 2026-04-10 14:06
Najmocniejsza spółka obecnie na GPW ~Arek 3 2026-04-10 13:57
Przestańcie sie mazać rozpoczynamy wieksza korektę ~Arek 4 2026-04-10 13:55
XTB z licencją kategorii 1oraz 2 w ZEA ~puma 7 2026-04-10 13:27
perła pokazuje rogi? Któż by się spodziewał ~superfan_xtb 2 2026-04-10 11:32
Tyson Fury ~MacMaster 1 2026-04-10 11:31
Piekny rozwój. Link! XTB mocno wierzy w Bliski Wschód. ~mocarz 2 2026-04-10 11:22
Czy rajd na XTB jest uzasadniony? Pomyślcie 2 razy ~Pit 16 2026-04-10 11:11
Śmiali się kiedy pisaliśmy o XTB po 100 zł ~Inwestor 5 2026-04-10 11:03
Pyt, przejdziemy te 22,70 czy jednak to już za dużo? ~poliniak 6 2026-04-10 11:02
Serio? ~Kufi 1 2026-04-10 10:51
zakład z pitą vol 2. ~parówytrollują2 3 2026-04-10 10:41
Superfan jeszcze większy desperat od pity ~Xtb 1 2026-04-10 10:27
Serio podszywacie się podemnie na forum Modivo ~Pit 1 2026-04-10 10:08
Alior padaka ~Dynik 1 2026-04-10 10:03
Przesiadka na Modivo? ~Jaro 1 2026-04-10 09:52
Ten cały Pit, to jakiś prymityw bez wykształcenia ~Arti 1 2026-04-10 09:49
Pita skąd u ciebie ta gorycz? ~Xtb 17 2026-04-10 09:36
Nakarmili leszcza po 104zl ~tazzz 6 2026-04-10 09:23
Kolejna świecą z górnym knotem - kto dal się nabrać? ~Pit 16 2026-04-10 08:44
Cena maksymalna skupu to 140 - więc biorą pod uwagę ryzyko ~BekaZeSpadzi 5 2026-04-10 08:09
Nowe ATH Vee. Brilliance od Vee w całej sieci Miracell ~Baal 1 2026-04-10 08:08
To jest chore. Pod co rośnie? ~Zrealizowany 20 2026-04-09 21:59
taki np PIT zarobil 5 zet na akcji i teraz wyje na peronie ~Dexter 2 2026-04-09 18:24
Wskaźniki przegrzane - na każdym interwale. ~Pit 12 2026-04-09 18:09
50k nowych rachunków za miesiąc ~Dexter 13 2026-04-09 17:40
[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.