|
wg morningstar.com fundy w q4 kupiły 861 746 akcji
|
~KLUB200
|
39
|
2023-03-09 20:14
|
|
Zyski…
|
~Polution
|
6
|
2023-03-09 19:41
|
|
Fakt
|
~Remik
|
1
|
2023-03-09 19:04
|
|
Nikt nie sprzedaje, a skup za moment
|
~Polution
|
6
|
2023-03-09 18:45
|
|
Jutro to dopiero będzie ZJAZD!!!!
|
~Fazi
|
4
|
2023-03-09 18:32
|
|
LICZĄ NA 40 BUHAHAHAHA!!!
|
~Marco
|
2
|
2023-03-09 17:40
|
|
nasilenie komentarzy negatywnych
|
~Kazik
|
7
|
2023-03-09 17:39
|
|
Dlaczego wole dywidendę od skupu, proste
|
~Dorian
|
27
|
2023-03-09 17:36
|
|
Óbrani wystomp
|
~Aa
|
2
|
2023-03-09 17:29
|
|
Dystrybucja na calego
|
~makler
|
5
|
2023-03-09 17:26
|
|
Bond i Hue od rana nawaleni pod Żabką
|
~GreenPower
|
1
|
2023-03-09 17:22
|
|
Dystrybucja to tylko początek ucieczki
|
~Bond
|
3
|
2023-03-09 17:21
|
|
Ale zanurkował
|
~Hue
|
3
|
2023-03-09 17:19
|
|
teraz bardzo nisko
|
~Bond
|
1
|
2023-03-09 17:16
|
|
Spadek na OGROMNYM wolumenie
|
~makler
|
7
|
2023-03-09 17:15
|
|
Już ponad 1,6 zł niżej
|
~makler
|
1
|
2023-03-09 17:15
|
|
Wolumen wczoraj na wzrostach vs dziś
|
~XTBkosiSIANO
|
1
|
2023-03-09 17:12
|
|
Coraz niższe zyski.
|
~Bond
|
1
|
2023-03-09 17:12
|
|
oCzybskup akcji własnych nie zmierza do zdjecia xtb z giełdy???
|
~aa
|
2
|
2023-03-09 17:06
|
|
Padlina to padlina xtb to jedna wielka ściema
|
~Omarsyf
|
1
|
2023-03-09 17:04
|
|
Pełne zanurzenie!
|
~Bolo
|
1
|
2023-03-09 16:41
|
|
Skup akcji
|
~makler
|
3
|
2023-03-09 16:40
|
|
Jesteście skończeni
|
~Bb
|
8
|
2023-03-09 16:06
|
|
Żegnamy klub200 soul i inne nagony
|
~Omar
|
2
|
2023-03-09 16:01
|
|
Uciekajcie z akcji będziecie dziękować
|
~Omar
|
1
|
2023-03-09 16:00
|
|
XTB - klasyczne cofnięcie po ATH - LINK - stooq.pl
|
~Nemo75
|
5
|
2023-03-09 15:15
|
|
the_truth, jak tam idzie na Orlenie ? :))
|
~makler
|
2
|
2023-03-09 14:31
|
|
No i rynek przemyślał wczorajsze info
|
~Bolo
|
1
|
2023-03-09 14:25
|
|
Dylemtaty trola
|
~Akcjonariusz
|
3
|
2023-03-09 14:19
|
|
Ci sami płakali przy 8, przy 12, przy 22, przy 30, płaczą nadal przy 35
|
~oko_proroka
|
1
|
2023-03-09 13:55
|