Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wg morningstar.com fundy w q4 kupiły 861 746 akcji ~KLUB200 39 2023-03-09 20:14
Zyski… ~Polution 6 2023-03-09 19:41
Fakt ~Remik 1 2023-03-09 19:04
Nikt nie sprzedaje, a skup za moment ~Polution 6 2023-03-09 18:45
Jutro to dopiero będzie ZJAZD!!!! ~Fazi 4 2023-03-09 18:32
LICZĄ NA 40 BUHAHAHAHA!!! ~Marco 2 2023-03-09 17:40
nasilenie komentarzy negatywnych ~Kazik 7 2023-03-09 17:39
Dlaczego wole dywidendę od skupu, proste ~Dorian 27 2023-03-09 17:36
Óbrani wystomp ~Aa 2 2023-03-09 17:29
Dystrybucja na calego ~makler 5 2023-03-09 17:26
Bond i Hue od rana nawaleni pod Żabką ~GreenPower 1 2023-03-09 17:22
Dystrybucja to tylko początek ucieczki ~Bond 3 2023-03-09 17:21
Ale zanurkował ~Hue 3 2023-03-09 17:19
teraz bardzo nisko ~Bond 1 2023-03-09 17:16
Spadek na OGROMNYM wolumenie ~makler 7 2023-03-09 17:15
Już ponad 1,6 zł niżej ~makler 1 2023-03-09 17:15
Wolumen wczoraj na wzrostach vs dziś ~XTBkosiSIANO 1 2023-03-09 17:12
Coraz niższe zyski. ~Bond 1 2023-03-09 17:12
oCzybskup akcji własnych nie zmierza do zdjecia xtb z giełdy??? ~aa 2 2023-03-09 17:06
Padlina to padlina xtb to jedna wielka ściema ~Omarsyf 1 2023-03-09 17:04
Pełne zanurzenie! ~Bolo 1 2023-03-09 16:41
Skup akcji ~makler 3 2023-03-09 16:40
Jesteście skończeni ~Bb 8 2023-03-09 16:06
Żegnamy klub200 soul i inne nagony ~Omar 2 2023-03-09 16:01
Uciekajcie z akcji będziecie dziękować ~Omar 1 2023-03-09 16:00
XTB - klasyczne cofnięcie po ATH - LINK - stooq.pl ~Nemo75 5 2023-03-09 15:15
the_truth, jak tam idzie na Orlenie ? :)) ~makler 2 2023-03-09 14:31
No i rynek przemyślał wczorajsze info ~Bolo 1 2023-03-09 14:25
Dylemtaty trola ~Akcjonariusz 3 2023-03-09 14:19
Ci sami płakali przy 8, przy 12, przy 22, przy 30, płaczą nadal przy 35 ~oko_proroka 1 2023-03-09 13:55
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.