Przypominam, kurs przed dywidendą w okolicach 40 zł. Zmienność na surowcach ciągle duża. Indeksy też skaczą. Ciekawie wyglądają wykresy złota i srebra. Jeśli ktoś myśli, że kurs Xtb jest pod sufitem, to się myli. Sufitu z obecnego poziomu nawet nie widać.