Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Projekt finansowy! ~Mathew 3 2026-06-10 14:57
W ciągu miesiąca w XTB otwarto 48,2 tys. rachunków. (PAP Biznes) ~oko_proroka 2 2026-06-10 10:03
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
DO CIERLIWYCH ~Lis 3 2026-06-09 19:13
Ostatni post ~Nemp75 13 2026-06-09 18:57
btc i ropa znów trzepie dla nas kasę ~Dexter 5 2026-06-09 18:37
Lubię cygaro z wąsem ~Dexter 1 2026-06-09 17:58
za chwile 110, a wtedy... ~bogdan2 6 2026-06-09 16:33
wszystkie ręce i pompy na pokład ~Dexter 1 2026-06-09 16:33
struktura na kolejne wybicie piętro wyżej ~Dexter 1 2026-06-09 15:22
coś się zaczyna coś się kończy ~Dexter 1 2026-06-09 14:40
To była pierwsza spółka w jaką zainwestowałem w 2020r i sam wtedy nie ~Ali 1 2026-06-09 13:07
❤️✅XTB grafika shortów na spólce. Ciekawe ~Zotras 3 2026-06-09 08:43
Witam ~Zdzisław 6 2026-06-09 08:12
A ropka +6% teraz. ~Zmienność 2 2026-06-08 20:40
Witam ~Zdzisław 8 2026-06-08 17:01
Brawo xtb. Piękne rozpoczęcie tygodnia ~Zrealizowany 11 2026-06-08 13:25
Dzisiejszy close ~Pozdrówka 3 2026-06-08 12:14
15 czerwca dzień dywidendy, chrońcie swoje akcje! ~ZielonyWał 1 2026-06-08 11:22
Wiadomo ~Zdziwiony 4 2026-06-08 10:28
Jako z tych i tyle czasu obserwując kurs przed dywidendą ~Obserwatorzy 4 2026-06-08 08:59
Kurde ~Bruchsal 11 2026-06-07 21:56
Złoto srebro metale w dół zasób zapasów ropy ~Obserwatorzy 4 2026-06-07 20:01
Srebro -8, Intel -11, miedź -3, złoto -3, NVIDIA -6 ~J24 6 2026-06-07 07:39
Indeksy w USA widzieli ~Rewizor 6 2026-06-06 17:51
Przegrała ~oldboy_1 4 2026-06-06 17:45
Reklama ~Adi 2 2026-06-06 17:30
Dziś nawet gdy Maja nie wygra, XTB wygra na pewno ~poliniak 1 2026-06-06 15:15
czy opcje zatopią brokera iks te be? ~Zrealizowany 2 2026-06-06 09:07
widzicie ci się dzieje na rynkach?!!! ale rzeźnia ~Dexter 4 2026-06-05 22:20
Robi sie ciekawie ~makler 1 2026-06-05 21:14
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.